لوله باز کنی ظرفشویی

لوله باز کنی ظرفشویی و رفع  گرفتگی لوله 
رفع گرفتگی چاه دستشویی و ظرفشویی و لوله بازکنی
بیشترین لوله هایی که در یک خانه دچار گرفتگی میشوند لوله های دستشویی یا ظرفشویی هستند که علت آن هم این است که چربی ها در لوله نشست میکنند و در آب حل نمیشوند که البته با باز کردن آب گرم و پمپ زدن مکرر میتوان گرفتگی ها را برطرف کرد.

رفع گرفتگی لوله

رفع گرفتگی لوله

با ما همرا شوید تا رازهای لوله بازکنی حرفه ای را به شما یاد بدهیم.
در هنگام لوله بازکنی هواستان به نکات زیر باشد که
پمپ زدن باید با فشار انجام شود در نتیجه باید از استحکام سینک و زیرسازی و کلاف آن مطمئن شوید.اگر محکم نبود میتوانید به وسیله وسیله ای چوبی یا هر چیز دیگری جلوی حرکت آن را گرفته و بعد شروع به پمپ زدن کنید.
گاها پیش میاید که استفاده از روش بالا جوابگو نیست در این صورت میتوانید از اسید رقیق شده استفاده کنید تا گرفتگی لوله را برطرف نمایید.در پی استفاده از اسید های رقیق چربی ها زا اسید های لوله دور شده و میتوانید با تست سرعت کشش آب رفع  گرفتگی لوله فاضلاب را چک کنید.
باز هم اگر روش های قبل پاسخگو نبود نگران نباشید.میتوانید از محلول های شیمیایی دیگر استفاده نمایید . بدین صورت که محلول ها را در شتر گلو ریخته و بعد با آب جوش آن را به سمت گرفتگی هدایت نمایید.پس از آن تست کنید تا ببینید گرفتگی باز شده است یا خیر.
در هر خانه ای این مورد پیش می آید که روشویی یا سینک ظرفشویی دچار مشکل گرفتگی شود و این معظلی عظیم برای خانم ها میباشد.این مساله این روز ها به مشکلی طبیعی تبدیل شده است و به سادگی قابل حل است.عواملی که باعث گرفتگی ظرفشویی میشود مواد زاید غذا ها , خورده نان , کثیفی و گل چسبیده به میوه ها و سبزیجات و… میباشد که در نتیجه تجمع آنها گرفتگی لوله رخ میدهد.
ابتدا وقتی نشانه های گرفتگی لوله سینک را مشاهده نمودید مانع ورود مواد زاید و ذرات اضافی به داخل سینک شوید.بهتر است از چاه بند یا فیلتر استفاده کنید.همچنین توجه کنید که هیچگاه روغن استفاده شده را داخل چاهک سینک نریزید.اگر میخواهید ظرفی را که در آن روغن ریخته اید را بشویید باید ابتدا  با یک دستمال روغن اضافی آن را پاک کنید بعد ظرف را با آب جوش بشویید. این کار به دیرتر گرفتن لوله سینک شما کمک میکند.
گاهی نیز میتوانید از لوله باز کن های شیمیایی استفاده کنید برای باز کردن لوله ها. که اگر قصد استفاده از آن ها را ندارید میتوانید از لوله باز کن های دستی استفاده کنید که گاها عملکرد بهتری نیز دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *